КАР’ЄРА

Project manager

Project Manager – це менеджер по роботі з клієнтами (проєктний менеджер), який знаходиться в постійному контакті між клієнтами та розробниками, відстежує якість наданої послуги від початку проєкту до його завершення. Project Manager добре розбирається в послугах компанії, технічних аспектах та може доступно донести їх до клієнта.

Подробнее
Sales manager

Sales Manager – це менеджер з продажів, який бере на себе залучення та перше спілкування з клієнтом. Sales Manager добре розбирається в послугах компанії і може провести презентацію як на українській, так і на англійській мові.

Подробнее
SMM manager

Ти будеш відповідальний за розвиток та впровадження стратегій в соціальних мережах для наших клієнтів. Як SMM-менеджер, ти будеш працювати над збільшенням присутності бренду в інтернеті, створенням привабливого контенту та взаємодією з аудиторією.

Подробнее
Web-дизайнер

Запрошуємо талановитого та творчого UX/UI веб-дизайнера приєднатися до нашої команди. Ти будеш відповідальний за створення вражаючих та ефективних дизайнів для наших клієнтів, враховуючи їхні бізнес-потреби та стратегії. Якщо ти маєш талант та бажання розвивати свої навички в сфері веб-дизайну, надсилай своє резюме та портфоліо.

Подробнее
HTML–верстальщик

Ми шукаємо в команду професіонала, який володіє HTML і CSS як мистецтвом. Ти будеш відповідальний за створення чистого та ефективного коду для наших веб-проектів. Якщо ти маєш відповідні навички та бажання приєднатися до нашої команди, надсилай своє резюме.

Подробнее
WordPress-розробник

Запрошуємо досвідченого та талановитого WordPress-розробника приєднатися до нашої команди. Ти будеш відповідальний за розробку та підтримку WordPress-сайтів наших клієнтів, забезпечуючи їм високоякісні та ефективні рішення.

Подробнее