Uspacy

Uspacy — це передовий онлайн-інструмент, який дозволяє ефективно керувати ключовими процесами вашої організації, забезпечуючи максимальний фокус на отриманні результатів. Цей сервіс — унікальний у своєму роді, оскільки забезпечує повний інтеграційний підхід до управління бізнес-процесами, що дозволяє зробити вашу організацію ще більш успішною та конкурентоспроможною. Використання Uspacy допоможе вам ефективно керувати всіма аспектами вашого бізнесу та досягати максимальної ефективності та продуктивності.

 

Чому Uspacy?

 • Люди та комунікації
  Беремо під контроль комунікації та співпраці між співробітниками організацій будь-якого розміру, починаючи від невеликих команд і закінчуючи великими корпораціями.
 • Завдання
  Завдання в Uspacy — це не лише управління ресурсами та контроль за дотриманням термінів, але й ефективний інструмент для організації спільної роботи в компанії.
 • Потужна CRM
  Uspacy містить усі функції та можливості, які характерні для провідних CRM-систем. З його допомогою ви можете зручно та легко управляти відносинами з клієнтами!
 • Безпека та конфідеційність
  Uspacy — це сучасна онлайн-платформа, яка приділяє найбільшу увагу безпеці даних та забезпеченню конфіденційності інформації.
 • Ефективна підтримка
  Наша команда не просто надає відповіді на ваші запитання, а й допомагає вам ефективно вирішувати будь-які проблеми.
 • Інші можливості
  Uspacy представляє собою комплект онлайн-інструментів, який містить безліч функцій та можливостей, що доступні в одному робочому оточенні.

Як ми впроваджуємо Uspacy

Ми здійснюємо інтеграцію Uspacy для вашої компанії з урахуванням індивідуальних особливостей бізнесу та проводимо комплексне навчання користувачів роботі.

 1. Виявлення потреб компанії та складання технічного завдання (ТЗ).
 2. Демонстрація можливостей Uspacy.
 3. Складання бізнес-процесів.
 4. Інтеграція Uspacy з урахуванням особливостей вашого бізнесу.
 5. Інтеграція додаткових функцій.
 6. Налаштування Uspacy.

 

 1. Інтеграція Uspacy з вашим веб-сайтом.
 2. Допомога у складанні скриптів продажів.
 3. Передача інструкцій та навчального матеріалу з роботи в CRM.
 4. Навчання працівників.
 5. Підтримка та консультації.

Як Uspacy допомагає бізнесу

 • Належним чином організує продажі Необхідно аналізувати кожен етап продажу та виявляти проблемні моменти, щоб покращити їх та забезпечити ефективність.
 • Памʼятає все про клієнта Клієнтська інформація має бути детально фіксована в системі, щоб забезпечити безперебійність у взаємодії з клієнтом та зберегти важливі дані.
 • Допомогає управляти завданнями Ви можете спостерігати за всіма задачами, а також бачити, на якому етапі вони знаходяться та хто відповідає за їх виконання.
 • Тримати акцент на ключових показниках Система забезпечує візуальне відображення поточних показників щодо виконання фінансових планів, що дозволяє контролювати їх виконання.
 • Мобільний застосунок Залишайтеся на зв’язку зі своїми колегами, незалежно від вашого географічного розташування.
 • Все в одному місці Стандартизуйте всі етапи взаємодії з клієнтами та зберігайте їх в одному місці.

Розкажіть
про ваш проект: